Велика Британія хоче зобов’язати навчальні заклади змінити дрес-код для школярів на ґендерно-нейтральний.

Фото: rawpixel

«Це дасть кожній дитині можливість обирати, що одягнути. Диктувати їй, що можна і не можна одягати через ґендер – це застаріла практика, яка лише шкодить», – переконує речниця з питань освіти від Ліберальної партії Лейла Моран.

Вона також зазначає, що дрес-код у школах має бути більш інклюзивним: учням треба дозволити одягати спідниці, шорти і штани, незалежно від ґендеру.

Такі правила вже діють у школах Уельсу. Там форма не розмежовується на дівчачу і хлопчачу. Наприклад, штани не повинні описуватися як “предмет хлопчиків”, а спідниці не повинні описуватися як “предмет дівчаток”.

Якщо вони [учні] будуть щасливі в тому, у що вони одягнені, це також може покращити успішність у навчанні. Але запровадження такої шкільної форми не означає, що учням заборонять щось одягати. Навпаки, вони самостійно зможуть обрати, в якому одязі їм найбільш зручно.

Лейла Моран

Ініціатива виникла після виступу на конференції партії 15-річного члена Ліберальних Демократів, яка розповіла, що їй заборонено грати у футбол на обідній перерві, оскільки вона не може перевдягнути спідницю на штани.

Нагадаємо, президент України скасував указ про те, як має виглядати шкільна форма.

Previous articleЧотири брехні фемінізму, які роблять жінок нещасними
Next articleMGTOW. Чому чоловіки відмовляються від серйозних стосунків з жінками

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here