В Британії хлопцям дозволять вдягати спідниці в школу

Велика Британія хоче зобов’язати навчальні заклади змінити дрес-код для школярів на ґендерно-нейтральний.

Фото: rawpixel

«Це дасть кожній дитині можливість обирати, що одягнути. Диктувати їй, що можна і не можна одягати через ґендер – це застаріла практика, яка лише шкодить», – переконує речниця з питань освіти від Ліберальної партії Лейла Моран.

Вона також зазначає, що дрес-код у школах має бути більш інклюзивним: учням треба дозволити одягати спідниці, шорти і штани, незалежно від ґендеру.

Такі правила вже діють у школах Уельсу. Там форма не розмежовується на дівчачу і хлопчачу. Наприклад, штани не повинні описуватися як “предмет хлопчиків”, а спідниці не повинні описуватися як “предмет дівчаток”.

Якщо вони [учні] будуть щасливі в тому, у що вони одягнені, це також може покращити успішність у навчанні. Але запровадження такої шкільної форми не означає, що учням заборонять щось одягати. Навпаки, вони самостійно зможуть обрати, в якому одязі їм найбільш зручно.

Лейла Моран

Ініціатива виникла після виступу на конференції партії 15-річного члена Ліберальних Демократів, яка розповіла, що їй заборонено грати у футбол на обідній перерві, оскільки вона не може перевдягнути спідницю на штани.

Нагадаємо, президент України скасував указ про те, як має виглядати шкільна форма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *