Відеогру “Rape Day”, яка пропагує насильство, не будуть поширювати через ігрову платформу Steam

Корпорація Valve видалила відеогру ‘Rape Day’ (День згвалтувань) з ігрової платформи Steam через багатотисясні онлайн-петиції, які закликали заборонити її.

фото: Desk Plant

Гра, в якій гравцям потрібно вбивати та гвалтувати жінок для проходження рівнів, створена розробником Desk Plant у 2018 році. Гру вже розмістили в списках очікування на Steam Store, рекламуючи, як таку, що містить в собі сцени сексуального насильства, сексу з примусу, ненормативну лексику, некрофілію та інцест.

Rape Day is a game where you can rape and murder during a zombie apocalypse

Steam store

Онлайн-петиція, яка закликала заборонити гру набрала майже 8000 голосів. Через тиск громадськості корпорація Valve була змушена видалити гру з онлайн-платформи для продажу відеоігр Steam store:

After significant fact-finding and discussion, we think ‘Rape Day’ poses unknown costs and risks and therefore won’t be on Steam.
We respect developers’ desire to express themselves, and the purpose of Steam is to help developers find an audience, but this developer has chosen content matter and a way of representing it that makes it very difficult for us to help them do that.

Steam Blog
фото: Desk Plant

Пояснення щодо видалення гри в Steam blog: “Після детальної перевірки фактів і обговорення ми вважаємо, що «День згвалтування» створює виклики та ризики невідомого масштабу, і тому не буде на Steam. Ми поважаємо право розробників на самовираження, але мета Steam – допомогти розробникам знайти аудиторію. Але цей розробник обрав такий зміст та спосіб презентації, в якому дуже важко знайти аудиторію.

Розробник гри Rape Day, Desk Plant пояснив, що гра є “чорною комедією”, яка прагне нормалізувати згвалтування, так само, як “вбивства були нормалізовані у фантастиці”. Також в компанії шукають інші способи розповсюдження гри.

Men’s Rights Ukraine вважає розповсюдження такої гри закликом до насильства щодо Жінок і підживленням негативного образу Чоловіка як гвалтівника та вбивці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *