Прем’єр-міністр Гройсман “захищає” дітей тільки через стягнення аліментів

Володимир Гройсман у своєму пості наголошує, що “захист” дитини — це передусім фінансова підтримка, і перераховує радикальні методи впливу на неплатників аліментів.

Коли один із батьків йде з родини, це не скасовує обов’язків стосовно дитини. Щоб фінансово захистити таких дітей, Уряд напрацював ініціативу #ЧужихДітейНеБуває. Програма підсилює відповідальність неплатників аліментів.

Злісним боржникам забороняється виїзд за кордон, керування авто, користування зброєю, полювання.

Мене завжди обурює несправедливість, тим паче, коли вона стосується дітей. Буває, що батьки не можуть знайти спільну…

Опубліковано Volodymyr Groysman Понеділок, 11 березня 2019 р.

Men’s Rights Ukraine нагадує, що до обов’язків батьків стосовно дитини також відноситься і виховання, і піклування про неї. Це нематеріальні потреби дитини, які не можуть бути компенсовані грошима. Дуже часто діти ізолюються батьками, з якими вони проживають, від батьків, які проживають окремо, та їх родичів. Держава не створила дієвих механізмів захисту права дитини на контакт із батьком, від якого вона ізольована. Є гостра необхідність у притягненні до відповідальність батьків-порушників.

Наголошуємо також, що в Україні аліменти виплачуються одному з батьків (з ким проживає дитина), а контролю за використанням цих коштів немає.

One thought on “Прем’єр-міністр Гройсман “захищає” дітей тільки через стягнення аліментів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *