Такі хлопчики нам потрібні

Це одна з найпопулярніших історій в американських медіа та соціальних мережах за останній час: шестирічний хлопчик зі звичайної сім’ї в маленькому містечку Шайєнн штату Вайомінг вчинив просто героїчно. Бріджер Уолкер, без перебільшення, ризикуючи власним життям, врятував меншу сестричку від агресивної собаки. Ця історія ще раз повернула світ до дискусії: “Якими ми хочемо виховати наших хлопчиків?”.

Це сталося 9 липня. Шестирічний Бріджер Уолкер прогулювався у дворі сусідського будинку разом зі своєю чотирирічною сестрою. 

“Яка мила собака”, – сказав Бріджер, дивлячись на німецьку вівчарку, що стояла у дворі. Але раптом собака стала бігти прямо на його сестру. Хлопчик став перед дівчинкою і встиг прийняти удар на себе. “Біжи” — закричав він сестрі, яка встигла сховатися в будинку.

Собака сильно поранила Бріджера. Хлопчику наклали 90 швів, рятуючи роздерту псом щоку. Коли малюк прийшов до свідомості в лікарні, батько запитав його: “Чому ти став прямо перед собакою?”. Шестирічний герой відповів: “Я подумав, якщо хтось зараз і повинен померти, то краще це буду я”.

Пост в Instagram про цей випадок швидко став вірусним. Слова подяки і захоплення висловили голлівудські зірки – Енн Хетеуей, Він Дізель, Марк Руффало, Том Холланда і Кріс Хемсворт.

Виявилося, що Бріджер разом з батьком займається єдиноборствами — джиу-джитсу. Батьки згадали, як вони переживали про те чи прийме він сестру, коли вона тільки народилася і були вражені, як він сам взяв на руки свою маленьку сестричку незабаром після її народження.

Актор Кріс Еванс, який зіграв відомого супергероя Капітана Америка був настільки вражений героїзмом Бріджера, що відправив йому слова підтримки і справжній щит Капітана Америка в подарунок.

https://www.instagram.com/tv/CCrmxv1gTek/

Ось, що говорить сам Кріс, голосом Капітана Америка, в своєму Instagram зверненні до Бріджера.

Я прочитав твою історію, я бачив, що ти зробив. Я впевнений, що ти чув багато за останні пару днів, але дозволь мені також звернутися до тебе. Друже, ти — Герой. Те, що ти зробив, настільки сміливо, настільки самовідданою — твоїй сестрі дуже пощастило зі старшим братом. Твої батьки мають пишатися тобою. Я відправляю тобі справжній щит Капітана Америка, тому що, приятель, ти його заслужив. Продовжуй бути таким же чоловіком, яким ти є. Нам потрібні такі люди, як ти. Тримайся там! Я знаю, що одужання може бути важким, але, виходячи з того, що я бачив, я не думаю, що є щось, що може тебе зупинити. Бувай, друже.

Кріс Еванс, “Капітан Америка”

Марк Руффало, батько трьох дітей, американський актор, що зіграв Професора Брюса Беннера, Халка у фільмі “Месники” (Avengers) у своєму зверненні до хлопчика звернув увагу на ознаки справжньої мужності:

Шановний Бріджере, я просто читав про те, що трапилося з тобою, і хотів звернутися, щоб сказати це… Люди, які ставлять здоров’я інших вище за власне, — це найгероїчніші та розважливіші люди, яких я знаю. Я щиро поважаю і захоплююсь твоєю сміливістю і твоїм серцем. Справжня мужність — це не домінування над людьми і не боротьба проти людей. І це не про те, щоб бути жорстоким хлопакою. Справжня сміливість — це знати, як вчинити правильно, і робити так навіть тоді, коли це може якось нашкодити тобі. Ти більше людина, ніж багато-багато, яких я бачив чи знав. 

Із захопленням… Марк Руффало (Брюс Беннер / Халк / Професор)

Текст: Влад Головін, Макс Левін / Men’s Rights Ukraine