Поліаморія і діти: 20-річна Торі з Флориди вагітна від одного з чотирьох бойфрендів

Поліаморна жінка перебуває у стосунках з чотирма чоловіками і чекає на дитину від одного з них, але всі вони збираються виховувати дитину разом, як родина.

Фото: Gerrit Messersmith / Barcroft Me

20-річна Торі Оджеда з Флориди познайомилася з одним зі своїх партнерів Марком (18 років), у середній школі, а потім через два місяці вступила у стосунки з Тревісом (23 роки). У липні цього року уродженка Джексонвіля заручилася з Тревісом.

Торі вступила у стосунки зі їх багаторічним спільним другом Ітаном (22 роки), а потім Крісом (22 роки). Торі завагітніла, коли вони з Крісом були у відпустці. Саме він є біологічним батьком, але всі чотири чоловіки збираються бути рівними татусями.

Незважаючи на те, що Торі перебуває у відкритих стосунках, наразі вона – єдина, у кого є кілька романтичних партнерів. Всі вони живуть разом, у кожного є своя кімната і вони по черзі сплять у кімнаті Торі.

Вона каже, що її партнери раді долучати інших людей до близості, якщо ті хочуть і підтримують ідею.

Скріншот з відео Barcroft TV

Я була б рада, якби хтось знайшов собі ще партнера. Розподілити час і визначити графіки між усіма п’ятьма людьми та переконатися, що всі відчувають себе залученими, це важко. Я хотіла би не бути єдиною жінкою у стосунках. Це, безумовно, було б добре.

Торі Оджеда
Торі з партнером та біологічним батьком своєї дитини Крісом.
Фото: Gerrit Messersmith / Barcroft Me

“Ми всі разом виховуємо дитину, тому кожен – тато. І ми всі дуже раді, тому аби разом розвивати дитину”, – тато Кріс також радий дитині, але його сім’я дещо переймається:

Моя сім’я повільно доходить до ідеї наших стосунків. Вагітність допомогла в цьому. Але на самому початку я знаю, що мама і батько вагалися з цього приводу. Їх головна стурбованість та неприйняття полягали в тому, щоб я мав партнерку, яка б не була лише зі мною одним.

Кріс, партнер Торі

Хоча іноді вони отримують грубі коментарі чи оцінюючі погляди, але Торі сподівається, що в майбутньому це не буде вважатися нетрадиційним.

“Можливо, у майбутньому ми зможемо побачити, що це стане звичною справою, коли люди взагалі більше не кидають на це око. Принаймні сподіваюся. Та наразі вони зосереджені на своїх стосунках та на майбутньому їх п’ятьох.”

“Ми, безумовно, хотіли б мати більше дітей в майбутньому. Якщо в домашньому господарстві є п’ятеро дорослих, ми, мабуть, повинні мати більше однієї дитини.”

Вони готові до знайомства з донечкою в лютому 2020 року.

Переклад Men’s Rights Ukraine/Антон Кудінов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *