Не відмовляйтеся від своїх поглядів на догоду жінці

Американський письменник Девід Дейда написав 10 книг, які перекладені на 25 мов світу. Найпопулярніша його робота – “Шлях справжнього чоловіка”, опублікована в 1997 році.
За нею 62-річний Дейда проводить он-лайн курс з восьми модулів за $12 000. Більше того, курс не можна купити за першим бажанням, потрібно записуватися в список очікування.
Ми вибрали кілька найяскравіших уривків з його книги.

Сім’я — не виправдання

Чоловік, який не знайшов мету свого існування або ж постійно відхиляється від неї «за сімейними обставинами», стає слабким і безпорадним.

Фото: Rawpixel

Він втрачає довіру жінки і перестає бути для неї втіленням чоловічої сексуальності, навіть, якщо цілковито присвячує себе домашнім справам і вихованню дітей. Зрозуміло, що турбота про сім’ю — частина його обов’язку. Проте, якщо він виконується за рахунок основного призначення — страждають всі.

Діти, особливо в ранньому віці, подібні до морської губки. Вони вберуть ваше ставлення до життя. І, неусвідомлено, намагатимуться відтворити його. Який ваш основний емоційний тон? Ясний, гучний або ледь дзеленкотить внаслідок внутрішньої роздвоєності? Він буде почутий і засвоєний дітьми на багато років.

Адже справа не в тому, скільки годин ви проведете з дітьми, а в тому, як ви їх проведете. Діти неймовірно сприйнятливі до емоційного тону дорослих. І прекрасно відрізняють істинний від удаваного, хоча і не вміють висловити це словами. Заради них, заради вашої жінки, і звісно заради вас самих зверніться до своєї внутрішньої правди, пізнайте її, а потім знайдіть спосіб поділитися нею з близькими людьми. Але не прикривайтесь сімейними обов’язками, зовсім не вони причина того, що ви набагато більш поверхневі, ніж могли бути.

Сьогоча́сність дає нам повний контроль народжуваності. Тому діти — не прикра помилка, а усвідомлений вибір. І якщо він зроблений, значить, ви готові віддати дітям безмежну любов. А немає любові сильнішої і більш життєдайної, ніж та, що породжується внутрішнім єством. Якщо пріоритети розставлені правильно, немає суперечності між сімейним обов’язком і призначенням. Пізнайте себе і своє місце в житті, не будьте «чужаком» собі, і ваші близькі стануть вам споріднені по-справжньому.

Не відмовляйтеся від своїх поглядів на догоду жінці

Послухай, що скаже жінка і зроби… ні, не навпаки. Але відповідно до власного вибору.

Фото: Rawpixel

Визнавши право прийняття рішень за жінкою, ви не уникнете звинувачень, якщо вона помилиться. Або ж станете на порядок слабше в разі її правоти, оскільки позбавите себе можливості вчитися на власних помилках. Звісно ви можете дещо змінити свою думку, прислухавшись до того, що словами або мовою тіла повідомляє вам жінка. Але остаточний вибір, в будь-якому випадку, повинен залишатися за вами. Поганий чи хороший, він – кращий, оскільки збагатить ваш життєвий досвід і дасть сили для майбутніх звершень.

Місія понад усе

Кожен чоловік добре знає, що головна мета його життя не зводиться тільки до взаємин, якими прекрасними вони б не були. Інакше він не виконає своє призначення на цій землі, перестане відчувати повноту існування. Крім того, ошукає свою жінку, яка щиро прагне бачити в ньому істинного чоловіка.

Фото: Joshua Earle/unsplash

Гармонійні інтимні стосунки або призначення і вища мета?

Якщо ставити питання в площині «або/або», тоді відповідь для чоловіків — друге. Усвідомлення цього факту полегшить життя багатьом представникам сильної статі, які віддавали пріоритет саме відносинам, не підозрюючи, що це суперечить їх природі. Всього десять-двадцять хвилин абсолютної уваги чоловіка наситить жінку набагато більше, ніж години перебування з його «тілом», коли його душа і серце десь далеко. Будьте зі своєю подругою лише тоді, коли ви дійсно хочете цього більше всього на світі. Вона неодмінно відчує, що її присутність «необов’язкова» і ви б воліли зайняти себе чимось іншим. Чи є сенс в таких зустрічах?

Поради друга

Не рідше одного разу на тиждень необхідно чітко і без зайвих слів розповідати найкращому другові про свої плани і побоювання.

Фото: Rawpixel

Друг запропонує вам перейти від балачок до дій, які так чи інакше виб’ють вас з колії. При цьому ви маєте бути готові до відвертого «душевного стриптизу» перед друзями, якщо дійсно потребуєте допомоги. Справжні друзі обов’язково роздивляться ваш підсвідомий страх і навмисно розкрутять його до розмірів панічного жаху, щоб не дати вам звернути з істинного шляху.

Якщо ж ви віддаєте перевагу формату «поплакатися в жилетку» — труднощам у відносинах з друзями-чоловіками не буде кінця. На особливому місці — спілкування з батьком, адже батьківство втілює в собі енергію дороговказної зірки. Без цієї сили ви напевно зіб’єтеся з життєвого курсу, приречено блукаючи в тумані власної зневіри і вигаданих страхів. Саме близький друг може стати тим маяком, який допоможе вам розгледіти єдино вірний шлях.

Жінки не брешуть

Прислухаючись до жінки, не сприймайте її слова. Уявляйте собі, що це шум прибою або шелест листя. Звуки її мови – не що інше, як віддзеркалення її поточного настрою. Жінки не брешуть. Просто у них своя правда, часто незбагненна для чоловіків. Саме тому, приймаючи рішення, чоловік мусить покладатися на власне бачення ситуації, а не на слова жінки.

Жінки не брешуть. Просто у них своя правда, часто незбагненна для чоловіків. Саме тому, приймаючи рішення, чоловік мусить покладатися на власне бачення ситуації, а не на слова жінки.

Відтак, вислухайте все, що скаже жінка (можна неуважно), але головне — дослухайтеся чуття. Переконавшись, що зрозуміли стан її душі як на тепер і почули нутром, прийміть власне рішення. В яку б сторону потім не стрибнула стрілка барометра настрою подруги, відповідальні за рішення — ви. Тільки тоді ви утримаєтеся від звинувачень на її адресу в разі невдачі. Тільки тоді вічно живий потік її емоцій буде доставляти вам лише радість. Тільки тоді глибока жіноча інтуїція стане вашим надійним союзником.

Текст: Men’s Rights Ukraine/Влад Головін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *