“Дружина ґвалтувала мене 10 років”. Розповідь українця

Текст: Вікторія Жуган/BBC News Україна. В Україні більшість звернень по допомогу через домашнє насильство надходить від жінок. За даними громадської організації “Ла Страда-Україна” та Фонду народонаселення ООН — 90 відсотків. Однак домашнє насильство щодо чоловіків є табуйованою темою, зазначають експерти. Тому часто жертви-чоловіки залишаються із проблемою сам-на-сам.

Ілюстрація: Денис Корольов

Не знаю, чи мої друзі про щось здогадувалися. На людях у нас усе було класно: усміхнені обличчя, компанія, купа грошей, щасливі і впевнені в собі. Ми об’їздили півсвіту разом. Адже у подорожах, на видноті, я міг її не боятися.

Головне було – не залишатися наодинці. Тільки нещодавно я зрозумів, що протягом 10-ти років моя колишня дружина мене ґвалтувала.

Я не опирався, адже бити жінку – неправильно.

З Ірою були перші спроби сексу – хотілося ж. Але вони були не дуже нормальні: це було агресивно і боляче. Перший секс тривав близько 5 годин, і в мене потім усе боліло.

Повну історію молодого українця, який поділився власними переживаннями на умовах анонімності читайте на BBC News Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *