Вперед і вгору: туристичний клуб пропонує літні походи

В червні — на Казбек,  в серпні — до  Сванетії, а в вересні — в Татри. Туристи підійматимуться в гори разом з інструкторами.

Перший похід у Грузії — підйом на Казбек, буде найскладніший, розказує організатор поїздки, інструктор Боярського туристичного клубу “Іскра” Олександр Косяченко.  Орієнтовна дата сходження — 6-14 червня. Групу з шести чоловік супроводжуватимуть два інструктори.

Висота Казбека — 5033 м. Щоб підкорити вершину, необхідне спеціальне обладнання. Інструктори пропонують допомогу у підборі обладнання та  варіанти, як заощадити на його оренді.

«Є можливість взяти спорядження (все) у прокат за низькими цінами (тільки на сходження з нашою командою). Або на прокат в самій Грузії, але ціна прокату на неділю 250 ларі це 120 у.о.», — вказано на сторінці турклубу.

До подорожі тренери радять пройти тренування.

«Потрібна підготовка впродовж  3-4 днів. Є специфічні моменти, як зайти на гору, по-друге, потрібно, щоб людина психологічно звикла до колективу. Можна й просто піти, якщо людина має фізичну підготовку, але це важко і фізично, і морально. Краще йти з підготовкою, а не вчитись не прямо на горі. Є походи, коли інструктори вчать безпосередньо на горі. Але такі підйоми і важкі, і дорогі. Ми збираємось кілька разів, щоб зрозуміти колектив, вчимо страховці, сходженню з льодорубами», — пояснив інструктор Олександр Косяченко.

Другий похід горами Сванетії — це трек по гірських стежках на висоті від 1500 до 3300 метрів над рівнем моря. Маршрут проходить повз вершини Шхельди, Ушби та Тетнульди. Розрахований трек на тиждень, з 14 по 23 серпня.

Сходження простіше, ніж на Казбек, можуть брати участь діти від 14 років (у супроводі дорослих). Вся група — 10 чоловік.

В польські Татри група поїде 9 вересня. В планах — підйом на вершини “Рисі” (2503 м) і “Мазовецький пік” (2307 м), подолати пік “Мніх” і скелелазні маршрути різних складностей.

Розмістившись у кемпінгу участники щоденно будуть ходити новими маршрутами і повертатись на ночівлю на базу. 

Більше деталей про поїздки та вартість — на сторінці Боярського туристичного клубу “Іскра” на Facebook.

Боярський туристичний клуб «Іскра» засновано у 1980 році. Основні напрямки — гірський, водний та пішохідний туризми, спелеотуризм та альпінізм. В клуб приймають учасників від 8 років. Інструктори проводять заняття для двох груп — від 8 до 14 років і для учасників старше 14 років. На сьогодні в турклубі понад сто учасників, з них близько 20 дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *