12 Березня: “Як залишатися батьком після розлучення”

Розлучення — це завжди важко. Частіше кажуть про те, що воно непросте для жінки. Але і для чоловіків цей процес буває надто важким завданням. Особливо, якщо у пари є діти. Іноді стається так, що жінки обмежують батьків у спілкуванні з дітьми.

Чоловіки зіштовхуються з дуже сильними почуттями, такими як біль, агресія, безпомічність, сором. Хвилювання ці дуже інтенсивні, вони негативно впливають на настрій, знижують працездатність, зменшують природне бажання досягати чогось у житті. Проживати ці почуття наодинці вкрай важко.

Через їх інтенсивність складно знайти відповідне рішення в такій непростій ситуації.

Тому ми запрошуємо чоловіків до терапевтичної групи підтримки. Група розрахована на батьків, які знаходяться у складному розлученні, не можуть бачитись із дитиною, приймати постійну участь у вихованні та розвитку дитини.

Мета цієї групи — допомогти чоловікам справитись із сильними почуттями, отримати підтримку і знайти спосіб як організувати свою присутність у житті своїх дітей.

Зустрічі будуть проходити раз на тиждень, по середах, з 18.30 до 21.30 у центрі Києва.

Ознайомча зустріч 12 березня, о 18.00. Місце: креативний простір Часопис Eduspace, вул. Велика Васильківска, 30 (біля станції метро Льва Толстого). Вартість участі дорівнює вартості аренди, розділеній на всіх учасників.

Реєстрація тут: https://goo.gl/x6YJTA

Ведучий — сімейний психолог, психотерапевт Володимир Гаріпов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *