14 Березня: допрем’єрний показ документального фільму “Тато”

Кадр з фільму

14 березня 2019 року в День українського добровольця
відбудеться допрем’єрний кінопоказ документального фільму «Тато» режисерок Лариси Артюгіної (Україна) і Марти-Дарії Клінави (Білорусь).

«Я готовий битися заради п’ятнадцяти сантиметрів української землі»

Вован, «Тато»

«Тато» — це фільм про добровольця Володимира Самоленка, який пішов захищати Україну добровольцем батальйону “Донбас” навесні 2014-го року, з самого початку війни. Був поранений в Іловайську, загинув в 2015 році під Дебальцево.

Іловайськ, серпень 2014 року, “Вовану” (Володимиру Самоленку) перев’язують руку після поранення.
Фото: Макс Левін

«Тато» — це фільм про доньку Володимира, Ольгу, яка пройшла довгий і складний шлях, щоб поховати батька. Ольга зустрічається з побратимами батька, по крихтах збирає спогади про останні тижні його життя, щоб відповісти на питання — що йому довелося пережити, чому він пішов воювати? Вона відкриває свого батька з іншого боку: не тільки як сім’янина, але і як людину, віддану своєму громадянському обов’язку до останнього подиху.

На презентації будуть присутні авторки фільму Larysa Artiugina, онлайн Marta-Daryia Klinava, героїня фільму донька Оля Оля Самоленко та побратими Вована.

Вхід на подію безкоштовний. Кількість місць у залі обмежена. Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfz0oYdRj6kSTYr1bdTVm1f1oz-VlpoCPzZLAGRgW6vw_FGkQ/viewform

Місце: кінотеатр “Ліра”, 0 19.20.

Вікові обмеження: 18+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *